ArthroScan Syrop 500 ml

193,95 

Produkt dostępny w magazynie

Smakowity syrop dla psów, wspiera funkcjonowanie stawów. Polecany profilaktycznie (szczenięta, duże rasy, nadwaga, psy sportowe) i wspomagająco w problemach ze strony układu ruchu (stany zapalne, zwyrodnienia, urazy).

Wysyłka w 24h
Bezpieczne płatności
Zwrot do 30 dni

Opis produktu

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do zastosowania preparatu, skonsultuj się z lekarzem weterynarii.

Doskonale wiesz, że dla psów – miłośników ruchu, biegania, pływania i wszelkich aktywności (no, błogiego lenistwa także!), zdrowe stawy są niezbędne do szczęścia i po prostu – normalnego życia. Więc chcesz zadbać o nie, nawet, jeśli wiesz, że doskonała kondycja Twojego pupila czasem nie do końca idzie w parze z Twoją. Ale za to ile radości daje patrzenie na jego szczęście! Szukasz więc najlepszych środków. I właśnie znalazłeś! Skuteczność działania syropu Arthroscan, suplementu na stawy, oparta jest o uzupełniające się działanie składników mineralnych i witamin, będących elementami budulcowymi stawów, a także naturalnych składników o działaniu przeciwzapalnym. Płynna forma preparatu gwarantuje najlepsze wchłanianie substancji aktywnych z przewodu pokarmowego do organizmu oraz wygodę podawania, dzięki której i psiak, i Ty, unikacie przykrych i stresujących sytuacji.

W skład Arthroscan wchodzi aż 10 substancji aktywnych: glukozamina, chondroityna, MSM, kwasy omega 3 (EPA/DHA), niskocząsteczkowy kolagen typ II, kwas hialuronowy, witamina C i mangan, a więc substancji, wykazujących kompleksowe działanie przy terapii chorób stawów. Wiele z nich jest wytwarzanych przez organizm samodzielnie (jednak nie zawsze na wystarczającym poziomie), co niemalże niweluje ryzyko jakichkolwiek skutków ubocznych. Arthtroscan ma najbogatszy skład wśród preparatów o działaniu chondroprotekcyjnym, czyli zwalczających schorzenia stawów. Powiązanie tych substancji w jednym produkcie daje świetne wyniki, ponieważ niektóre z nich działają w sposób synergistyczny – czyli uzupełniający się – i odnoszą silniejszy skutek, jeśli są stosowane razem, niż wtedy, gdy są aplikowane oddzielnie. To też kolejny krok to zapewniania psu komfortu – nie musisz go nakłaniać, przekupywać czy podstępem zmuszać do zażywania kilku preparatów. Zdrowie psychiczne Twoje i psa pozostanie nienaruszone!

Sprawdźmy nieco bliżej substancje zawarte w Arthroscan:

Glukozamina – jest prekursorem GAG (czyli cukrów, naturalnie występujących w organizmie), stymuluje produkcję proteoglikanów i kolagenu, wspomaga regenerację chrząstek i poprawia ruchomość stawów.

Chondroityna – główny składnik macierzy chrząstki, zapewniający jej prawidłowe uwodnienie, co wpływa na jej elastyczność i właściwości amortyzujące. Hamuje aktywność enzymów niszczących chrząstkę.

MSM – jest źródłem organicznej siarki, zapewniającym materiał budulcowy do odbudowy chrząstki. Ma bardzo dobre właściwości antyoksydacyjne i neutralizujące szkodliwe działanie wolnych rodników.

Kwasy omega 3 ( EPA/DHA) – Kwas eikozopantoenowy EPA i kwas dokozahakseanowy mają silne i kliniczne potwierdzone właściwości przeciwzapalne. Efekt ich działanie zwiększa się wraz z czasem trwania kuracji. Ograniczają syntezę mediatorów zapalenia, powstających z kwasu arachidonowego i ograniczają degenerację chrząstek stawowych.

Kwas hialuronowy – jest głównym składnikiem mazi stawowej, odpowiedzialnym za jej właściwości fizykochemiczne w tym lepkość. Niestety, z wiekiem organizm produkuje go coraz mniej. Chroni powierzchnie stawowe przed uszkodzeniami i poprawia odżywienie chrząstek.

Niskocząsteczkowy Kolagen typu II ( 1,5-2,5 kDa) – jest głównym składnikiem białkowym macierzy chrząstki stawowej, odpowiedzialnym za jest elastyczność, nawodnienie i odporność na mikrouszkodzenia.

Witamina C – jest kofaktorem zapewniającym prawidłową syntezę kolagenu. Jako silny antyoksydant, chroni organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Mangan – także jest kofaktorem, zapewniającym prawidłowe funkcjonowanie enzymów biorących udział w syntezie kolagenu i GAG.
Wszystkie składniki świetnie się uzupełniają, dzięki czemu stworzą idealną barierę ochronną dla psich stawów, a do tego będą wspierać ich regenerację. Twój pupil aż zamerda ogonem z wdzięczności, a Ty będziesz miał pewność, że zrobiłeś dla niego to, co najlepsze.

DOSKONAŁA PRZYSWAJALNOŚĆ I BARDZO DUŻA WYDAJNOŚĆ

Arthroscan jest dostępny w postaci płynnej, co gwarantuje nie tylko doskonałą przyswajalność substancji czynnych zawartych w preparacie, ale przede wszystkim łatwość podania. Arthroscan charakteryzuje się też bardzo dużą wydajnością. Wynika to z wysokiej koncentracji substancji aktywnych zawartych w preparacie, dzięki czemu wystarcza jedna dawka, aby dostarczyć psu to, co najlepsze. Każda butelka Arthroscan zaopatrzona jest w wygodną strzykawkę dozującą, która umożliwia higieniczne, precyzyjne i wygodne stosowanie syropu. Warto pamiętać o dokładnym umyciu i osuszeniu strzykawki po każdym użyciu. Syrop jest bardzo wydajny – przy codziennym podawaniu Arthroscan, opakowanie syropu o pojemności 500 ml wystarczy na ponad 6 miesiące stosowania u psa średniej masy ciała. Efekty zauważysz znacznie szybciej! Z kolei dla dużych ras psów (o masie ciała powyżej 50 kg) wystarczy ono na 3 miesięczną kurację.

SMAKOWITOŚĆ, WYGODA I ŁATWOŚĆ PODANIA

Syrop Arthroscan jest wyjątkowo chętnie zjadany przez psy, bo ma mięsny smak i zniewalający aromat. Objętość podawanych dawek jest niewielka – syrop można podać psu na miseczce lub po zmieszaniu z karmą – będzie jak pyszny sosik!

UZNANIE KONSUMENTÓW

Skuteczność, pyszny smak i prostota podania sprawiają, że jeszcze żaden pies nie narzekał na suplementowanie. Właściciel zresztą też nie! Co więcej, Arthroscan cieszy się dużym uznaniem wśród lekarzy weterynarii, hodowców i właścicieli psów, co – jeśli nie jesteś pewny – powinno Cię uspokoić. Linia preparatów Arthroscan ( Arthroscan Syrop, Arthroscan Kęsy) są zwycięzcami konkursu Top for Dog w kategorii Preparaty weterynaryjne – Rehabilitacja. Ty też poczujesz się jak zwycięzca – zaoszczędzisz psu stresu – unikniesz wizyt u weterynarza, a do tego będziesz się mógł dłużej cieszyć towarzystwem swojego szczęśliwego i zdrowego czworonożnego przyjaciela!

Uwaga! Z dbałości o środowisko, karton użyty do produkcji zewnętrznych opakowań produktów, wykonany jest z materiałów pochodzących z recyklingu, a przy jego produkcji nie zostały użyte chemikalia do wybielania – dlatego opakowania mogą różnić się od siebie kolorem. 

Kalkulator dawki

Wylicz dawkowanie dla swojego pupila.
Podaj jego wagę, a my wyliczymy przez ile dni będzie można prowadzić kurację.

Wpisz wagę w kilogramach, bez używania jednostki
kg

Pytania i odpowiedzi

Kiedy podawać Arthroscan?

Jakie objawy?

Jak długo powinno się podawać preparat?

Czy można podawać w przypadku współistniejących chorób?

Czy można podawać z innymi preparatami ?

Czy Arthroscan można podawać z karmami specjalistycznymi?

Czy mogę zrobić coś jeszcze, żeby poprawić stan kliniczny mojego zwierzęcia?

Nie ma odpowiedzi na twoje pytanie? Napisz do nas!

Składniki

Glukozamina
600 mg/5 ml
Omega 3 (Niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe)
300 mg/5 ml
MSM (dimetylosulfon)
250 mg/5 ml
Siarczan chondroityny
240 mg/5 ml
Kolagen (typ II, 1,5-2,5kDa)
30 mg/5 ml
Kwas hialuronowy
30 mg/5 ml
Czarci pazur (wysoka zawartość harpagozydów)
12,5 mg/5ml
Mangan (siarczanu manganu jednowodnego)
2,5 mg/5 ml
Witamina C (E300)
50 mg/5 ml
Białko zwierzęce (hydrolizowane - hipoalergiczne, drobiowo-wieprzowe)
Sorbitol
Węglowodany
24,07%
Białko surowe
6,1g /100 g
Włókno surowe
<0,4% (w/w)
Tłuszcz surowy
0,5 g/100 g
Popiół surowy
1,3 g/100 g
Zawartość wilgoci
75,4 g/100 g
Wartość kaloryczna
117kcal/100 g
Siarka (S)
14300 mg/kg
Sód (Na)
3745 mg/kg

Ulotka informacyjna

Dla Twojej wygodny załączamy ulotkę suplementu. Jest to dokładnie ten sam dokument, który znajdziesz w opakowaniu.

Pobierz PDF

Opinie o produkcie

ArthroScan Syrop 500 ml

O ScanVet

Od 30 lat realnie wpływamy na zdrowie zwierząt, z myślą by żyły długo i szczęśliwie. Znajdujemy skuteczne rozwiązania na problemy zwierzaków - w produktach Scanvet nie ma przypadkowych lub nieprzemyślanych składników.

Poświęcamy tysiące godzin na analizę badań naukowych. Jesteśmy dociekliwi, zadajemy dużo pytań, stawiamy hipotezy, testujemy je i dzięki temu dostarczamy przemyślane produkty.

Długie i pełne zdrowia życie czworonogów jest możliwe.

Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością. Od 30 lat współpracujemy z lekarzami weterynarii i hurtowniami weterynaryjnymi w Polsce. Wielokrotnie nagradzane przez konsumentów suplementy znajdziesz w sklepie Scanvet Supplements!

Czytaj dalej