Go to content

Pytania i odpowiedzi

Jak długo będę czekać na dostawę?

Informacja o cenie i terminie dostawy na terytorium Polski wskazana jest na Portalu w procesie zamówienia.

Czy mogę zwrócić towar?


Zgodnie z paragrafem 11 Regulaminu Konsument, który zawarł Umowę Sprzedaży na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w formie dokumentowej w terminie do 14 dni od dnia objęcia towaru w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Powyższe uprawnienie może zostać zrealizowane przez Konsumenta poprzez przesłanie oświadczenia o odstąpieniu na adres ScanVet Poland, ul. Kiszkowska 9, Skiereszewo, 62-200 Gniezno lub na adres e-mail contact@scanvetsupplements.com

Czy mogę zgłosić reklamację zakupionego towaru?


Reklamacje związane z towarem można zgłaszać pisemnie na adres ScanVet Poland, ul. Kiszkowska 9, Skiereszewo, 62-200 Gniezno lub na adres e-mail contact@scanvetsupplements.com W reklamacji należy podać adres korespondencyjny. Więcej informacji na temat reklamacji znajduje się w paragrafie 13 Regulaminu.

W jaki sposób przetwarzane są moje dane osobowe?


Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj – Polityka Prywatności.

Nie otrzymałam/em mojego zamówienia, co zrobić?

W przypadku braku informacji zwrotnej o przyjęciu zamówienia lub przedłużającym się terminie wysyłki towaru mogą Państwo skontaktować się z nami mailowo pod adresem contact@scanvetsupplements.com

Czy możliwa jest wysyłka zamówienia za granicę?

Tak, wysyłamy zamówienia do krajów członkowskich EU, Wielkiej Brytanii i Ukrainy.

Jaki jest koszt wysyłki za granicę?


Informacja o cenie i terminie dostawy poza granice Polski wskazana jest na stronie Portalu, na podstronie, do której odnośnik wskazany jest w procesie zamówienia. W razie wątpliwości prosimy o kontakt email contact@scanvetsupplements.com.

Jestem zainteresowany zakupem hurtowym, czy jest taka możliwość?


Jeśli prowadzisz sklep zoologiczny lub inną działalność obejmującą sprzedaż produktów dla zwierząt istnieje możliwość nawiązania współpracy i dokonywania zakupów na warunkach B2B – zobacz więcej.

Posiadam firmę – czy otrzymam od Państwa fakturę VAT?

Tak, oczywiście, wystawiamy faktury VAT.

Jestem zadowolony z działania Waszych produktów i chcę wystawić opinię. Jak mogę to zrobić?


Opinie naszych Klientów są dla nas bardzo cenne. Możesz przesłać swoją opinię na adres zapytaj@scanvet.pl. Będzie nam miło, jeśli dołączysz też zdjęcie swojego pupila i zgodę na publikację opinii i zdjęcia w treści wiadomości email („Wyrażam zgodę na publikację mojej opinii i przesłanego zdjęcia na stronach internetowych i w mediach społecznościowych ScanVet Poland Sp. z o.o.”. W miarę możliwości opublikujemy Twoją opinię i zdjęcie na naszej stronie internetowej lub w naszych mediach społecznościowych.

Jestem organizatorem wystawy psów i kotów – czy możemy liczyć na nawiązanie współpracy?


Hodowcy psów i kotów to dla nas ważni Klienci, dlatego nasze firmowe stoisko pojawia się na wybranych wystawach psów i kotów. Współpraca może obejmować też ufundowanie pakietów startowych dla hodowców lub nagród. Możliwość i warunki współpracy ustalane są indywidualnie, napisz do nas na adres zapytaj@scanvet.pl. Rozpatrujemy każdą propozycję, niestety nie mamy możliwości wspierać wszystkich wystaw.

Jestem zainteresowana/y testowaniem produktów – czy jest taka możliwość?


Próbki wybranych produktów są dostępne na stoisku ScanVet Poland podczas niektórych wydarzeń zoologicznych np. targów. Przyjdź na stoisko i zapytaj o próbki dla swojego pupila. Nie wysyłamy próbek pocztą.
Jeśli jesteś zainteresowany testowaniem naszych produktów i prowadzisz aktywny blog lub profil w mediach społecznościowych o swoim pupilu napisz do nas email na adres zapytaj@scanvet.pl. Rozpatrujemy każde zgłoszenie, niestety możemy nawiązać współpracę tylko z wybranymi testerami.