Go to content

Pytania i odpowiedzi

Jak długo będę czekać na dostawę?

Informacja o terminie dostawy na terytorium Polski wskazana jest na Portalu w procesie zamówienia.

Czy mogę zwrócić towar?

Kupujący uprzywilejowany ma prawo odstąpić od umowy zawartej ze Sprzedawcą za pośrednictwem Sklepu, z zastrzeżeniem § 8 Regulaminu, w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia:

  • w którym Kupujący uprzywilejowany wszedł w posiadanie towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego uprzywilejowanego weszła w posiadanie tego towaru;
  • w którym Kupujący uprzywilejowany wszedł w posiadanie ostatniego towaru, partii lub części lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Kupującego uprzywilejowanego, weszła w posiadanie ostatniego towaru, partii lub części, w przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności wielu towarów, które dostarczane są osobno, partiami lub w częściach. 

Aby Kupujący uprzywilejowany mógł skorzystać z prawa odstąpienia od umowy musi poinformować Sprzedawcę, korzystając z danych podanych w § 2 Regulaminu, o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

Kupujący uprzywilejowany może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy umieszczonego na końcu Regulaminu, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy wystarczy, że Kupujący uprzywilejowany wyśle informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 

Kupujący uprzywilejowany ponosi bezpośrednie koszty zwrotu towaru.

Więcej informacji na temat reklamacji znajduje się w paragrafie 7 Regulaminu.

Czy mogę zgłosić reklamację zakupionego towaru?

Reklamacje związane z towarem można zgłaszać pisemnie na adres ScanVet Poland, ul. Kiszkowska 9, Skiereszewo, 62-200 Gniezno lub na adres e-mail contact@scanvetsupplements.com. Więcej informacji na temat reklamacji znajduje się w paragrafie 9 Regulaminu.

W jaki sposób przetwarzane są moje dane osobowe?

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się tutaj – Polityka Prywatności.

Nie otrzymałam/em mojego zamówienia, co zrobić?

W przypadku braku informacji zwrotnej o przyjęciu zamówienia lub przedłużającym się terminie wysyłki towaru mogą Państwo skontaktować się z nami mailowo pod adresem contact@scanvetsupplements.com

Czy możliwa jest wysyłka zamówienia za granicę?

Niestety nie obsługujemy wysyłek za granicę.

Jestem zainteresowany zakupem hurtowym, czy jest taka możliwość?

Jeśli prowadzisz sklep zoologiczny lub inną działalność obejmującą sprzedaż produktów dla zwierząt istnieje możliwość nawiązania współpracy i dokonywania zakupów na warunkach B2B – zobacz więcej.

Posiadam firmę – czy otrzymam od Państwa fakturę VAT?

Tak, oczywiście, wystawiamy faktury VAT.

Jestem zadowolony z działania Waszych produktów i chcę wystawić opinię. Jak mogę to zrobić?

Opinie naszych Klientów są dla nas bardzo cenne, dlatego każdy Klient po sfinalizowaniu zakupów w sklepie scanvetsupplements.com dostaje wiadomość od portalu Trust Pilot, z prośbą o podzielenie się opinią. Z dotychczasowymi opiniami można zapoznać się pod tym linkiem: https://www.trustpilot.com/review/scanvetsupplements.com

Jestem organizatorem wystawy psów i kotów – czy możemy liczyć na nawiązanie współpracy?

Hodowcy psów i kotów to dla nas ważni Klienci, dlatego nasze firmowe stoisko pojawia się na wybranych wystawach psów i kotów. Współpraca może obejmować też ufundowanie pakietów startowych dla hodowców lub nagród. Możliwość i warunki współpracy ustalane są indywidualnie, napisz do nas na adres zapytaj@scanvet.pl. Rozpatrujemy każdą propozycję, niestety nie mamy możliwości wspierać wszystkich wystaw.

Jestem zainteresowana/y testowaniem produktów – czy jest taka możliwość?

Próbki wybranych produktów są dostępne na stoisku ScanVet Poland podczas niektórych wydarzeń zoologicznych np. targów. Przyjdź na stoisko i zapytaj o próbki dla swojego pupila. Nie wysyłamy próbek pocztą.
Jeśli jesteś zainteresowany testowaniem naszych produktów i prowadzisz aktywny blog lub profil w mediach społecznościowych o swoim pupilu napisz do nas email na adres zapytaj@scanvet.pl. Rozpatrujemy każde zgłoszenie, niestety możemy nawiązać współpracę tylko z wybranymi testerami.