ArthroFlex Syrop

206,39 

Specjalistyczny syrop dla psów, normalizuje metabolizm chrząstki stawowej i wspiera funkcjonowanie stawów. Wyróżnia się wysoką skutecznością i doskonałymi opiniami użytkowników.

Wysyłka w 24h
Bezpieczne płatności
Zwrot do 30 dni

Opis produktu

Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do zastosowania preparatu, skonsultuj się z lekarzem weterynarii.

ARTHROFLEX TO PIERWSZY W POLSCE, ORYGINALNY PRODUKT DLA PSÓW

W 2000 roku Scanvet, jako pierwsza firma w Polsce, zaprezentowała preparat dla psów z zawartością glukozaminy i chondroityny, który wspomaga prawidłowy rozwój i funkcjonowanie chrząstek stawowych. Oczywiście, jako pierwszy preparat o działaniu chondroprotekcyjnym, stworzony specjalnie dla psów, na początku wzbudzał mieszane uczucia. Szybko jednak jego jakość, skuteczność i bezpieczeństwo zostały zweryfikowane i od tego czasu – już niemal 20 lat – jest dostępny na rynku i cieszy się pozytywnymi opiniami. Potwierdzeniem tego jest uhonorowanie Arthoroflexu nagrodą TOP FOR DOG 2014. 

BOGATY SKŁAD I SYNERGIZM DZIAŁANIA SUBSTANCJI AKTYWNYCH

Skuteczność Arthroflex oparta jest o synergię, czyli wzajemnie oddziaływanie na siebie składników, witamin i minerałów, będących elementami budulcowymi stawów, a także naturalnych składników o działaniu przeciwzapalnym. Glukozamina, chondroityna, MSM, mangan i witamina C to substancje wykazujące kompleksowe działanie przy terapii chorób stawów.

Jakie są ich konkretne właściwości?

Glukozamina – jest prekursorem GAG, czyli cukrów występujących naturalnie w organizmie, stymuluje produkcję proteoglikanów i kolagenu, wspomaga regenerację chrząstek i poprawia ruchomość stawów.

Chondroityna – to główny składnik macierzy chrząstki, zapewniający jej prawidłowe uwodnienie, co wpływa na jej elastyczność i właściwości amortyzujące. Hamuje aktywność enzymów niszczących chrząstkę.

MSM – jest źródłem organicznej siarki, zapewniającym materiał budulcowy do odbudowy chrząstki. Ma bardzo dobre właściwości antyoksydacyjne i neutralizujące szkodliwe działanie wolnych rodników.

Witamina C – jest kofaktorem zapewniającym prawidłową syntezę kolagenu. Jako silny antyoksydant, chroni organizm przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Mangan – także jest kofaktorem zapewniającym prawidłowe funkcjonowanie enzymów biorących udział w syntezie kolagenu i GAG.
Jak widać, kluczem do sukcesu są substancje naturalnego pochodzenia, co nie tylko nie obciąża organizmu, ale przede wszystkim mobilizuje go też do walki z przeciwnościami. Produkty tworzone według tych samych standardów i tych samych składników, co preparaty dla ludzi. Płynna forma preparatu gwarantuje najlepsze wchłanianie substancji aktywnych z przewodu pokarmowego do organizmu i co więcej – eliminuje stres związany z podawaniem leków swojemu psiakowi. Arthroflex można wymieszać z karmą lub też podać bezpośrednio do jamy ustnej.

SMAKOWITOŚĆ, WYGODA I PRECYZJA DAWKOWANIA

Arthroflex jest chętnie zjadany przez psy, jego smak i zapach są kuszące i atrakcyjne dla większości pupili. Dzięki wysokiemu stężeniu składników, objętość podawanych dawek jest niewielka, ale skuteczna. Odpowiednią, uzależnioną od masy ciała psa ilość Arthoflex odmierza się za pomocą wygodnej i łatwej w obsłudze strzykawki dozującej – nie dochodzi do zanieczyszczenia preparatu ani zmarnowania jego nadmiaru, z kolei butelka z tworzywa PET chroni preparat przed ryzykiem uszkodzenia opakowania. Warto pamiętać, żeby po każdym użyciu umyć i osuszyć strzykawkę dozującą. Po otwarciu butelka nie musi być przechowywana w warunkach chłodniczych – wystarczy temperatura pokojowa – i zachowuje pełnię swoich właściwości do terminu ważności określonego na opakowaniu.

UZNANIE KONSUMENTÓW

Nie musisz się obawiać, że podajesz swojemu psu pierwszy-lepszy suplement diety. Skuteczność kliniczna, wysoka smakowitość i prostota podania Arthroflexu zaowocowały bardzo dobrymi opiniami zadowolonych użytkowników – żaden psiak nie narzekał, żaden właściciel nie żałował decyzji o suplementacji. Dla pewności – Arthroflex cieszy się też dużym uznaniem wśród lekarzy weterynarii, hodowców i właścicieli psów, więc możesz spać spokojnie. Jest też zwycięzcą pierwszej edycji konkursu Top For Dog w kategorii Preparaty weterynaryjne – Rehabilitacja. ArthroFlex sprawi, że Twój pies będzie się mógł dłużej cieszyć sprawnością i spędzać czas tak, jak lubi – aktywnie, w ruchu i zabawie. A Ty razem z nim!

Uwaga! Z dbałości o środowisko, karton użyty do produkcji zewnętrznych opakowań produktów, wykonany jest z materiałów pochodzących z recyklingu, a przy jego produkcji nie zostały użyte chemikalia do wybielania – dlatego opakowania mogą różnić się od siebie kolorem. 

Kalkulator dawki

Wylicz dawkowanie dla swojego pupila.
Podaj jego wagę, a my wyliczymy przez ile dni będzie można prowadzić kurację.

Zwierzę
Wpisz wagę w kilogramach, bez używania jednostki
kg

Pytania i odpowiedzi

Kiedy podawać Arthroflex?

Jakie objawy powinny budzić niepokój i nasunąć podejrzenie wystąpienia chorób stawów?

Jak długo powinno się podawać preparat?

Czy można podawać w przypadku współistniejących chorób?

Czy można podawać z innymi preparatami ?

Czy Arthroflex można podawać z karmami specjalistycznymi?

Czy mogę zrobić coś jeszcze, żeby poprawić stan kliniczny mojego zwierzęcia?

Nie ma odpowiedzi na twoje pytanie? Napisz do nas!

Składniki

Siarczan glukozaminy
600 mg/5 ml
MSM (dimetylosulfon)
250 mg/5 ml
Siarczan Chondroityny
240 mg/5 ml
Witamina C (E300)
50 mg/5 ml
Czarci pazur (Wyciąg z Harpagophytum procumbens)
0,5 ml/5 ml
Mangan (E5) w postaci siarczanu manganu jednowodnego
2,5 mg/5 ml
Sorbitol
Dekstroza
Węglowodany
26,2 %
Białko surowe
5,1 %
Włókno surowe
<0,1 %
Tłuszcz surowy
<0,5 %
Popiół surowy
1,2 %
Ca
<0,01 mg/kg
Na
<100 mg/kg
P
0 mg/kg
Zawartość wilgoci
67,5 %

Ulotka informacyjna

Dla Twojej wygodny załączamy ulotkę suplementu. Jest to dokładnie ten sam dokument, który znajdziesz w opakowaniu.

Pobierz PDF

Opinie o produkcie

ArthroFlex Syrop

O ScanVet

Od 30 lat realnie wpływamy na zdrowie zwierząt, z myślą by żyły długo i szczęśliwie. Znajdujemy skuteczne rozwiązania na problemy zwierzaków - w produktach Scanvet nie ma przypadkowych lub nieprzemyślanych składników.

Poświęcamy tysiące godzin na analizę badań naukowych. Jesteśmy dociekliwi, zadajemy dużo pytań, stawiamy hipotezy, testujemy je i dzięki temu dostarczamy przemyślane produkty.

Długie i pełne zdrowia życie czworonogów jest możliwe.

Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością. Od 30 lat współpracujemy z lekarzami weterynarii i hurtowniami weterynaryjnymi w Polsce. Wielokrotnie nagradzane przez konsumentów suplementy znajdziesz w sklepie Scanvet Supplements!

Czytaj dalej